השכרת ציוד רפואי

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

בקרב מרבית ספקי הציוד הרפואי , כדוגמתנו במאיר רוז – אופציית השכירות או ההשאלה, הינה גמישה וישנם חבילות השכרה לטווח קצר ולטווח ארוך, כך שסביר מאוד שתמצאו מענה אידאלי לצרכים הרפואים שלכם או של יקירכם.

השכרת ציוד רפואי אצלנו, כוללת ציוד רפואי לחולים יחידים והשכרת ציוד כירורגי לבתי חולים, רופאים ומרכזים כירוגיים.

כל רישום ציוד רפואי כולל בתהליך השכרת ציוד רפואי , רצוי שיתרחש באמצעות קשר ישיר לספק באמצעות טלפון, דואר אלקטרוני, צ'אט חי ועוד.

איזה ציוד רפואי להשכרה זמין אצלנו בחברה?

ניתן להשכיר ציוד רפואי כגון: כיסאות גלגלים, רמפות, מאווררים CPAP, מיטות אשפוז, ריכוז חמצן נייד, ציוד הדמיה, אלונקות ניידות, משאבות אינפוזיה, מכונות הרדמה, מכונות אולטרסאונד, מכשירי אוטוקלאב ועוד.

חברת מאיר רוז מציגה גם שירות השכרת מיטות בית חולים חשמליות למחצה, מיטות חשמליות מלאות וכד' – בהתאם לצורכי המטופל.

יש מספר דברים שיש לזכור בעת בחירת מיטת אשפוז: סוג של מסגרת, מזרן ואביזרים / פונקציונליות. התייעצו עם רופא מומחה ופנו לאחד הספקים להשכרת ציוד רפואי, למשל באמצעות ממשק האתר: RentItToday.com.

השכרת ציוד רפואי עבור אשפוז בית היא אחת התעשיות הצומחות ביותר בשנים האחרונות – השכירות היא דרך מצוינת במציאות הנוכחית ורצוי לשקול אותה טרם ביצוע רכישה יקרה ומיותרת של ציוד רפואי לשימוש בפרק זמן קצר. השכרת ציוד עבור בית – לטווח קצר שיקום / התאוששות , היא לעתים קרובות יותר מעשית והגיונית מאשר רכישת ציוד יקר.

ליצירת קשר בכל נושא הקשור לציוד ומכשור רפואי יד שנייה ולציוד רפואי להשכרה – בפרט, מלאו את הטופס ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם.

השכרת ציוד רפואי - מאיר רוז מדיקל