צור קשר

השאר פרטי התקשרות
X

למידע נוסף

נא מלאו פרטים

פרטים ליצירת קשר 03-9561488

אוטוקלאב

אוטוקלאב הוא מכשיר סטריליזציה וחיטוי הנועד לבצע טיהור / עיקור של כלים רפואיים וכלי מעבדה שונים. האוטוקלאב חשוב מאד בבואנו לטהר ציוד ומכשור רפואי בחדרי ניתוח ו/או כירורגיה, אשר חיידקים עלולים לזהם ולסכן את המטופלים הבאים עימם במגע. לאוטוקלאב שימוש נרחב גם בתחום רפואת השיניים, מעבדות שאינן רפואיות אך דורשות רמת היגיינה גבוהה במיוחד, מעבדות מחקר, הווטרינריה, הקוסמטיקה, מניקור, פדיקור ועוד.

אוטוקלאב ממגוון סוגים - מאיר רוז

 

כיצד עובד אוטוקלאב?

פעולת המכשיר מבוססת על אדי קיטור בלחץ אוויר גבוה ובטמפ' גבוהה מאד, המשמידים את החיידקים, הנבגים וגורמי זיהום אחרים העלולים לסכן את המשתמש בכלים, כתוצאה מכך הם אינם יכולים להתרבות, מה שמבטיח סטריליות המכשור ו/או הציוד הרפואי.

על מנת להבטיח את הצלחת פעולת אוטוקלאב יש לפעול עפ"י הוראות היצרן המציין את משך הזמן והטמפרטורה שבו על האוטוקלאב להיות בטעינה. זמן משוער לכל תהליך העיקור הינו בין שעה, לשעה וחצי. (תלוי הקשר כמות החומר, סוג המיכל, צורתו וכדומה)

 

בטיחות בשימוש באוטו קלאב:

בזמן השימוש באוטוקלאב חשוב לתת את הדעת על סיכונים אפשריים כמו כוויות הנגרמות עקב זליגה/ התזה של קיטור, התפוצצות כלי זכוכית, הכנסת חומרים כימיקלים אסורה בהחלט ויש לוודא בטרם השימוש, כי מסנן המכשיר אינו חסום ונקי לשימוש.

 

סוגים של אוטוקלאב הקיימים בשוק: מה חשוב לכם?

על מנת לבחור את סוג המכשיר המתאים לכם, חשוב לדעת מהם הצרכים שלכם.

 

נקודה ירוקה

האוטוקלאב נחשב  ידידותי לסביבה בכך שאינו גורם לזיהום משני כתוצאה מתהליך העבודה וניתן לשליטה בכל שלבי העבודה.

 

ייעוץ והדרכה

חברת מאיר רוז ציוד רפואי מעניקה ללקוחותיה ייעוץ והדרכה צמודים במעמד התקנת והפעלת המכשור והציוד הרפואי אותו הם רוכשים. בסיוע הצוות המקצועי שלנו נוכל להתאים את המכשיר המדויק עבורכם עפ"י הדרישה והצורך הספציפי.

 

חברת מאיר רוז מעניקה אחריות על כלל המוצרים היוצאים מהמפעל ומוודאת כי הינם עומדים בתקני הבטיחות המחמירים ביותר ועומדת לרשות לקוחותיה בכל זמן ועת שצריך.