צור קשר

השאר פרטי התקשרות
X

למידע נוסף

נא מלאו פרטים

פרטים ליצירת קשר 03-9561488

שולחן ניתוחים

חברת מאיר רוז מעניקה שירותים ומוצרים בתחום הווטרינריה. אנו מסייעים בהקמת מרפאות ובתי חולים ווטרינריים בארץ ובעולם, כמו גם מעניקים ליווי והדרכה בכל הקשור לציוד והמכשור הנדרש.שולחן ניתוחים הוא אחד מפרטי הציוד העיקריים בחדר הטיפולים, בחברת מאיר רוז מייצרים שולחן ניתוחים ייעודי לתחום הווטרינריה, כך שניתן לקבל מערך שירות מלא ומקיף.את שולחן הניתוחים אנו מייצרים עפ”י סטנדרט גבוה ביותר, ומקפידים לעבוד עם החומרים העמידים והמתאימים ביותר לשימוש אגרסיבי. משטח העבודה של שולחן הניתוחים עשוי מנירוסטה (פלדת אל חלד) 316 אותה מיישמים בתחומי תעשיית הטקסטיל, מזון, כימיה ופטרוכימיה. נירוסטה 316 ידועה כבעלת תכולת כרום גבוהה, המעניקה למשטח העבודה של שולחן הניתוחים, עמידות גבוהה מאוד בפני קורוזיה, ופני שטח קשים ועמידים בשחיקה. בנוסף, משטח עבודה מנירוסטה הינו קל מאד לניקוי וחיטוי וניתן להשתמש בו לאורך זמן.


שולחן ניתוחים בייצור מאיר רוז בנוי כך שעבודת הווטרינר מתבצעת בקלות וביעילות. מערכת הידראולית חשמלית מסייעת לווטרינר המטפל להרים את חית המחמד בצורה נוחה ובטוחה מבלי להפעיל כל לחץ שאינו נדרש. לעיתים מגיעות לטיפול חיות מחמד כבדות או פצועות באופן בו לא ניתן להרימן בעזרת הידיים, ובמידה והווטרינר נמצא לבדו במרפאה, אין ביכולתו להרימן לבדו מבלי לגרום לכאב ואף להחמיר את מצבה של חית המחמד המטופלת. מערכת הידראולית בשולחן הניתוחים בנויה לשם מטרה זו בדיוק ובעזרתה, יוכל הווטרינר להניח את המטופל על משטח הנירוסטה ובלחיצת כף רגל על הדוושה, יורם השולחן עד לגובה אופטימאלי הנדרש לטיפול.

שולחן הניתוחים משולב רגליים על גלגלים ורגליים קבועות וזאת על מנת לענות על טווח תנועה נדרש בחדר הטיפולים. משקל של השולחן הכבד אינו מורגש כאשר ישנה אפשרות ניידות ללא מאמץ ונשיאת משקלים כבדים.מפרט טכני:מאיר רוז ציוד רפואי עומדת מאחורי כל מוצר היוצא מפתח המפעל ומעניקה במעמד רכישת שולחן הניתוחים, ייעוץ והדרכה מקצועית בכל הקשור לתפעול ותחזוק, כך שניתן יהיה להתחיל לעבוד עליו באופן מיידי בתום ההתקנה. לצוות המקצועי של מאיר רוז ניסיון רב שנים בתחום הציוד והמכשור הרפואי, ויעמוד לרשותכם בכל שאלה ו/או בקשה ויבצע התאמות נדרשות עפ”י צורך ספציפי.

מאיר רוז ציוד רפואי מעניקה 3 חודשי אחריות למוצר.

נשמח לעמוד לרשותכם.