ציוד ומכשור רפואי

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

אנו עובדים מול לקוחות עסקיים ופרטיים בארץ ובחו"ל, ונותנים מענה מקצועי וצמוד בכל הנוגע לתחזוק ותפעול הציוד היוצא מפתח המפעל. לקוחות המעוניינים לשכור או לרכוש מכשור וציוד רפואי יד שנייה, מבקשים בנוסף לאיכות המוצרים, ביטחון ותמיכה בתקינות הציוד, כמו גם תיקון הציוד המשומש במידת הצורך.

מאיר רוז מדיקל היא בעלת נסיון וותק רב שנים בתחום המכשור והציוד הרפואי ומעסיקה טכנאים מקצועיים ומנוסים מהשורה הראשונה, מה שמעניק ללקוחותינו מענה וזמינות לכל צורך מבוקש.

 

מכשור וציוד רפואי יד שנייה

מאיר רוז מקפידה לרכוש את המכשור אותו היא משדרגת, ממיטב ביה"ח בארץ ובעולם.

כל מכשיר המגיע אלינו למפעל, מטופל בידיהם המסורות והמיומנות של מיטב הטכנאים ואנשי המקצוע מהתחום, ולאחר בדיקות תקינות מחמירות המבוצעת על ידם, מוצעים המכשירים והציוד עם אחריות, להשכרה או למכירה.

 

מוצרים ושירותים:

מאיר רוז מספקת מגוון רחב של מכשור וציוד רפואי יד שנייה עבור טיפולים ופרוצדורות רפואיות שונות לביה"ח, מרפאות, חדרי ניתוח, ציוד מעבדות, מכוני הדמייה והרדמה, ותחום הוטרינריה, כגון:

 • אנדוסקופיה.
 • אקו דופלר.
 • דיאגנוסטיקה.
 • מוניטור דפיברילטור.
 • מוניטור חולה.
 • מיקרוסקופ מעבדה / א. א. ג .
 • מכונות הרדמה.
 • מכשירי א. ק. ג.
 • מכשירי אוטוקלאב.
 • מכשירי אולטרסאונד.
 • מנורות ניתוחים ובדיקה.
 • מעבדות גסטרו ובדיקות דם.
 • מקורות אור.
 • משאבות אינפוזיה ומזרק.
 • מכונות רנטגן.

 

ייעוץ וליווי מקצועי

סל השירותים של מאיר רוז ציוד רפואי אינו מסתכם במכירת מכשור וציוד רפואי בלבד, אלא גם בליווי אישי בהקמת מרפאות בארץ ובעולם, כמו גם, מסייעים ללקוחותינו בייעוץ מקצועי והדרכה בכל הקשור להתאמת הציוד הנדרש לפרויקט או הצרכים הספציפיים וממליצים על הציוד המתאים ביותר בין אם לביה"ח וחברות לציוד רפואי ובין אם למרפאות וביה"ח ווטרינריים בארץ ובחו"ל.

מאיר רוז ציוד רפואי עומדת מאחורי כל מוצר ו/או מכשיר אותו אנו מספקים ומעניקים ללקוחותינו שירות של בדיקות תקופתיות, בדיקות כיול, הוראות ותכניות טיפול ותחזוקה שנתיות, מה שמבטיח תקינות ותפעול רציפים וארוכי טווח של המכשור והציוד הרפואי אותו רכשו מאיתנו.

מכשור וציוד רפואי דורש תו איכות והתאמה לתקנים מחמירים, למאיר רוז ציוד רפואי נסיון של שני עשורים בתחום, החברה מתמחה בתחומה ומקפידה לעמוד בקנה אחד מול דרישות היצרן המחמיר ביותר.

 

 

ציוד ומכשור רפואי

חברת מאיר רוז מזמינה אתכם לצפות בדבר החם של השנה מכשור וציוד רפואי לפרטים.מאירוז ציוד רפואי ושירות בע"מ, אנו עוסקים במגוון רחב של מכשור וציוד רפואי, תחום המכשור הרפואי הינו תחום רחב מאוד ומצב שבו ניתן לרכוש מגוון רחב של מכשור וציוד רפואי במקום אחד, מהווה אבן משמעותית לרוכש באם הוא מוסד רפואי או מרפאה פרטית.

 

ניתן לרכוש את המוצרים הבאים כיד שנייה או חדשים:

סנטרפוגה – מגוון רחב של מכשירי סנטרפוגה, סנטרפוגה בשירור שולחנית, סנטרפוגה מבחנות שולחנית, סנטרפוגה מיקרו קאפילר, ניתן לרכוש מכשירי סנטרפוגה חדשים ויד שנייה משופצים.
במידה ואתם מחפשים חברה מקצועית אשר עוסקת בענף מכשור וציוד רפואי, מיכשור ציוד רפואי ציוד ומכשור רפואי, לפרטים נוספים. בהתבסס על "גישה חדשה", חוקים הנוגעים לבטיחות וביצועים של מכשירים רפואיים תואמו באיחוד האירופי בשנת 1990.

"גישה חדשה", כהגדרתו בהחלטת המועצה האירופית של מאי 1985, מהווה דרך חדשנית של הרמוניזציה טכנית. מטרתו להסיר את המחסומים הטכניים בפני הסחר ואת להפיג את אי הוודאות הנובעת מכך עבור מפעילי כלכלי המאפשר תנועה חופשית של סחורות בתוך האיחוד האירופי.חברת מאיר רוז מציגה:בנוגע פעיל מכשירים רפואיים מושתלת;
הדירקטיבה לגבי מכשירים רפואיים;
הדירקטיבה לגבי במבחנה מכשירי אבחון רפואי.

 

מטרתם להבטיח רמה גבוהה של הגנה על בריאות ובטיחות האדם ועל תפקוד טוב של השוק האחיד. 3 הנחיות אלה העיקרי היה להשלים לאורך זמן על ידי שינוי בהוראות ויישום, כולל התיקון הטכני האחרון הביא על ידי הדירקטיבה האירופית הדירקטיבה מגדיר מכשור רפואי כמו: "כל, המכשיר מנגנון, מכשיר, תוכנה, חומרים או פריט אחר, אם להשתמש לבד או בשילוב, כולל תוכנה המיועד על ידי היצרן שלה כדי לשמש במיוחד עבור אבחון ו / או .

התקנים למטרות טיפוליות והכרחי ליישום הראוי, שנועד על ידי היצרן כדי לשמש עבור בני האדם כדי לשמש לצורך: מניעת אבחון, מעקב, טיפול או הקלה של המחלה.
אבחון, מעקב, טיפול, הקלה או פיצויים בגין פציעה או נכות.

חקירת להחלפה או שינוי של האנטומיה, או של תהליך פיזיולוגי, בקרה ההתעברות זה כולל התקנים אינם משיגים הפעולה העיקרי שלה מיועד או על גוף האדם באמצעים פרמקולוגיים, אימונולוגיים או מטבוליים, אך עשוי להיות תפקידה סייעה באמצעים כאלה ".הממשלה של מדינה חברה נדרשת הרשות המוסמכת למנות אחראי מכשירים רפואיים.

הרשות המוסמכת היא גוף בעל סמכות לפעול בשם הממשלה של המדינה החברה להבטיח כי לדרישות התקנות מכשור רפואי הם משורבב לתוך חוק לאומי מוחלים. הרשות המוסמכת דיווחים על שר הבריאות במדינת משתמש.

הרשות המוסמכת במדינה חברה אחת אין סמכות במדינת כל החברות האחרות, אבל הם עושים חילופי מידע ולנסות להגיע עמדות משותפות, המיועדת לשימוש באבחון של מחלות או מצבים אחרים, או לרפא את, הקלה, טיפול או מניעת מחלות, על אדם או בעלי חיים אחרים, או שנועדו להשפיע על מבנה או תפקוד הגוף של אדם או בעלי חיים אחרים, אשר אינו משיג כל המטרות העיקריות שלה נועדה באמצעות פעולה כימית בתוך או על גופו של אדם או בעלי חיים אחרים, אשר אינו תלוי להיות מטבוליזם להשגת כל המטרות העיקריות שלה נועדה.

ציוד ומכשור רפואי - מאיר רוז מדיקל