צור קשר

השאר פרטי התקשרות
X

למידע נוסף

נא מלאו פרטים

פרטים ליצירת קשר 03-9561488

שירותים

מכירת ציוד רפואי

 

* המחירים באתר , לפני מע"מ.

מכירת ציוד רפואי

כיצד מכירת ציוד רפואי בשימוש: עליית עלויות הבריאות, כמו משאבים רבים יותר עבור מגדילה הבריאות, הביקוש לרופאים מתקנים רפואיים להסתכל על דרכים לחסוך משאבים. כפרי וטיפול הקהילה העסקית בריאות היא מכירת ציוד רפואי בשימוש של המועמדים המובילים. מרפאות החל רפואיים, אשר לעיתים קרובות חייב להיות תנאי עבודה טובים וציוד רפואי נהגו לעשות. ישנן דרכים רבות למכור ציוד רפואי בשימוש.

חברת מאיר רוז מציגה:מגוון רחב של שירותים מהמובילים בארץ לפרטים נוספים.

מה אנחנו צריכים ?

ציוד רפואי
בדיקת ציוד
מחסן
תיקון מתקני

1.להשתמש באתר המכירות הפומביות eBay או  מכירת ציוד רפואי אחר, ציוד מהשורה הראשונה אשר נמכרו המילה לציבור. עבור הקונה, כרופא של תעשיית ציוד רפואי כמו הסניף המקומי של איגוד הרפואה האמריקני, וכן גישה לרשת המסחר עם הרופא ולתת להם לדעת למכור ציוד רפואי.

2.Website ייעודי כדי למצוא את המכירות של שוק יד שנייה, כגון רפואה, טוען כי תעשיית הדירקטוריון לא סיפקה מקום וציוד רפואי. זה הכסף דרך שירות הפרסום וחברות. אם ואתרים רבים אחרים היו גם מספק מכשיר רפואי המשמש מקום המכירה.

3.Provision של מכירת ציוד רפואי המשמש חנויות, סחר בציוד בשימוש. בעוד הם יכולים לשלם פחות עבור ציוד רפואי בגלל שהם צריכים לבנות התגיות שלהם, וזה יכול להיות דרך טובה. אתה יכול לחסוך זמן ריצה, פרסום המודעות או באמצעות משאבים מקוונים עבור הפרויקט.

4.Turn על קבוצת הבריאות סוחר של ציוד. כמפיץ, אתה יכול לקנות המלאי הסיטונאי הפצה דרך חנויות או באמצעות פרסום מקוון עבור רווחים נוספים. תהליך של בדיקה ותיקון כבר נקבעה. הפרשות לרשותו של הציוד תקנה.

מכירת ציוד רפואי, ולקרוא לך להגדיר, אתה יודע כי רכישת ציוד המשמש קשר. כדי לפעול כמתווכים עבור קונים ומוכרים לא צריך לנסות להציל את שתי החברות.

 *   המחירים באתר כולו , לפני  מע"מ.