צור קשר

השאר פרטי התקשרות
X

למידע נוסף

נא מלאו פרטים

פרטים ליצירת קשר 03-9561488

שירותים

חברות לציוד רפואי

זהו מדריך של ציוד יצרני החולים ופרסום ספקים רפואי המוצר באתר שלנו החולים טכנולוגיה. אלה חברות לציוד רפואי אשר עוסקות בתחום רפואה בחזית הטכנולוגיה הרפואית העדכנית מציעה את המוצרים שלהם על פני ספקטרום שלם של ציוד רפואי, ציוד החולים, מוצרים ושירותים, לרבות יישומי מומחה.

ספריה זו הטכנולוגיה הרפואית נועד לסייע לאנשי מקצוע בתחום הרפואה למצוא יצרנים וספקים של ציוד רפואי וחברות בחזית הטכנולוגיה החולים המודרני.

היצרנים הבאים ציוד רפואי ספקים רשומים לפי סדר אלפביתי ואת כל חברה מציגה את המוצר שלה הסיווגים. אנא לחץ על לוגו החברה המתאימה כדי להציג את הפרופיל המלא. אם אתה רוצה להציג את אינדקס מסווג הראשונה מוצר מסוים, ולאחר מכן לחצו על הכפתור בצד שמאל.

לפרטים נוספים על חברות לציוד רפואי, נא להרים עותקים של תקציר הרפואי עבור המזרח התיכון עדכון בריאות עבור מרכז ומזרח אירופה או ליצור קשר עם חברות בהתייחסו לאתר זה, כי הם פרסומיים או תקציר רפואי או עדכון בריאות

מדד היצרן של המוצר שלנו מהווה אמצעי רב עוצמה של ההחלטות הללו קשרים עסקיים חיוניים בתוך הענף, ואנו מקווים כי. יתר על כן, באתר שלנו מכסה מגוון רחב של מוצרים,
ציוד רפואי ושירותים, לרבות יישומי מומחה, חדשות ועידה ועוד.

אנו מתמקדים להיות הטובים ביותר ולא את אתר הבריאות הגדול ביותר באמצעות מתן קפדני של פתרונות חדשניים ללקוחותינו.