צור קשר

השאר פרטי התקשרות
X

למידע נוסף

נא מלאו פרטים

[recaptcha]

פרטים ליצירת קשר 03-9561488

אודותינו

אודותינו מאיררוז שיווק ותיקון מכשור רפואי בע”מ, כתובתינו : נפתלי פלטין 6 ראשל”צ.

לייעוץ ותיאום פגישה  : 9561488  – 03

* המחירים באתר , לפני מע”מ.

מאיר רוז ציוד רפואי ושירות בע”מ – החברה הגדולה והמובילה בארץ למכירה ושדרוג מכשור וציוד רפואי יד שנייה.

אצלנו ניתן לרכוש מכשור וציוד רפואי יד שנייה למגוון רחב של פעילות רפואית:

רפואה כללית, אנדוסקופיה, ציוד לחדרי ניתוחים, ציוד למעבדות, מערכות הרדמה, מערכות הדמיה, בניית בתי חולים ומרפאות ברחבי עולם.

פעילות החברה:

 

מאירוז ציוד רפואי ושירות בע”מ:

אנו עוסקים במכירה ישירה, מול לקוחות פרטיים ועסקיים, בארץ ובחו”ל.

ב- 22  שנות פעילות החברה, לקחנו חלק בזיווד בתי חולים בארץ ובחו”ל.

 

הקמנו בתי רופאים למגוון רחב של פרוצדורות רפואיות, החל מחדרי גסטרו ועד מעבדות בדיקות דם,  מכונים לבדיקת מאמץ ועוד…

 

כל זאת הוקם ע”י מערך של מכשור רפואי משופץ ע”י חברת מאיררוז.

כחלק ממאמץ לייעול השירות ללקוח, אנו מספקים שירות בדיקות תקופתיות, בדיקת כיול למכשור רפואי,

 

המלצות והיערכות שנתית למחלקות רפואיות שונות.

שיווק המכשור:

באמצעות חברת מאיררוז ניתן לרכוש , מכשור רפואי משומש, החל בציוד למרפאות פרטיות, כמו גם למכונים רפואיים, והכול תחת קורת גג אחת.

מאיררוז בין לאומי: מכירה ישירה ללקוחות פרטיים ועסקיים, בתי חולים וחברות לציוד רפואי, ייעוץ והקמת מרפאות ומכונים פרטיים ברחבי העולם.

וטרינריה: אנו מסייעים בהקמת מרפאות וטרינריות, ע”י ליווי וייעוץ, לכלל המרפאות ובתי  החולים.

תיקון ומכירת מכשור רפואי יד שנייה:

היום בכפר הגלובלי העולמי, ניתן לרכוש מגוון רחב של ציוד ומכשור רפואי, השאלה הנשאלת האם הציוד עולה בקנה אחד מול הדרישות של היצרן? האם הציוד נבדק כראוי? חברת מאיררוז מומחית בתחומה מלווה בטכנאים מהשורה הראשונה וניסיון של 22 שנים בתחום מכשור הרפואי, מסוגלת לספק מענה לכל צרכי הלקוח, כולל ייבוא מקביל של מכשור רפואי לפי דרישת הלקוח.

כאשר לקוח פונה אלינו ומבקש מכשור מסוים שאינו נמצא במלאי, אנו דואגים לאתר את הציוד המבוקש, בין אם בארץ או בחו”ל, מוודאים כי מצבו תקין ומאפשר המשך עבודה במרפאה/חדר הטיפולים. לאחר שקיבלנו אישור לתקינות ולמצבו הפיזי של המכשיר, אנו מייבאים אותו לארץ, מעבירים אותו בדיקות תקינות קפדניות ואם נדרשים תיקונים – מבצעים גם אותם. את המוצר שהזמין, מקבל הלקוח במצב תקין ועובד, יחד עם אחריות ל- 3 חודשים. אך כאן לא נגמר הקשר שלנו, אנו במאיר רוז ציוד רפואי  ושירות בע”מ דואגים להעניק ללקוחותינו מעגל שלם של שירות בתחום הציוד הרפואי ודואגים כי יקבל הדרכה על הציוד אותו רכש, כמו גם המלצות והוראות טיפול ותחזוקה עתידיות נדרשות. הציוד הרפואי היוצא מפתח המפעל עומד בתקנים ובסטנדרטים גבוהים ביותר ואנו עומדים לרשות לקוחותינו בכל זמן ובכל נושא.

במאיר רוז עובדים עם מגוון רחב של מוצרים וציוד רפואי כמו למשל ציוד לחדרי ניתוח וחדרי טיפולים, ציוד למעבדות רפואיות, זיווד חדרי טיפול ווטרינריים. מכשור רפואי כמו אולטרסאונדים למיניהם, מנורות לחדרי ניתוח, דיאגנוסטיקה, אנדוסקופיה, מכשירי אק”ג. ומכונות הרדמה, מיטות ניתוח, רנטגן ועוד רבים אחרים ומקפידים לרכוש את הציוד הרפואי מטובי בתי החולים והמרפאות בארץ ובחו”ל, לכשמגיע הציוד למפעל, עובדים עליו מיטב הטכנאים המורשים כך שלקוחותינו יוכלו לקבל מכשירים אמינים ותקינים.

פעילות חברת מאיר רוז ציוד רפואי ושירות בע”מ ענפה ורחבה, ועוסקת בנוסף למכירת ציוד רפואי, גם בייצוא, קנייה, שדרוג, השכרה ותיקון מכשור וציוד רפואי. אנו יודעים לתת מענה היקפי ללקוחותינו הפרטיים והעסקיים וניתן לרכוש את כל הנדרש לכם תחת קורת גג אחת- מציוד ידני למרפאה ועד מכשור וציוד היקפי מלא לזיווד חדר ניתוח, ציוד והקמת מרפאות טיפוליות לווטרינרים, ציוד מעבדות וחדרי טיפול ייחודיים.

אנו מזמינים אתכם לצור קשר ולבחור מתוך מגוון המוצרים את הדרוש לכם ולצרכים הספציפיים הנדרשים.