אודותינו

חברת מאיר רוז ציוד רפואי ושירות בע"מ היא מהחברות הוותיקות והמנוסות בתחום המכשור וציוד מיד שנייה בארץ (פועלת משנת 1995) ומספקת ללקוחותיה מגוון רחב של שירותי תמיכה וטיפולים נדרשים למכשור וציוד רפואי.

מאיר רוז מדיקל שמה לנגד עיניה מטרה, להעניק ללקוחותיה את השירות המקצועי המיטבי בתחום שיווק המכשור והציוד הרפואי ולכן עוסקת, בנוסף למכירה, גם בהשכרה, ייעוץ וליווי מקצועי בכל הקשור להקמה וזיווד מלא של חדרי טיפולים, חדרי ניתוח ומעבדות בארץ ובעולם.

חברות לציוד רפואי - מאיר רוז מדיקל
ציוד רפואי - מאיר רוז מדיקל

פעילות חברת מאיר רוז שיווק ותיקון מכשור רפואי בע"מ:

אנו עוסקים במכירה ישירה, מול לקוחות פרטיים ועסקיים, בארץ ובחו"ל.

ב- 27 שנות פעילות החברה, לקחנו חלק בזיווד בתי חולים רבים בישראל ובחו"ל.

הקמנו בתי רופאים למגוון רחב של פרוצדורות רפואיות, החל מחדרי גסטרו ועד מעבדות בדיקות דם,  מכונים לבדיקת מאמץ ועוד…

כחלק ממאמץ לייעול השירות ללקוח, אנו מספקים שירות בדיקות תקופתיות, בדיקת כיול למכשור רפואי, המלצות והיערכות שנתית למחלקות רפואיות שונות.

שיווק המכשור רפואי:

באמצעות חברת מאיר רוז מדיקל, ניתן לרכוש מכשור וציוד רפואי משומש (בדוק בידי צוות טכנאים מומחים מטעמנו, מוכן לשימוש ובעל אחריות ל-3 חודשים), החל בציוד למרפאות פרטיות ועד למוסדות בריאות ציבוריים והכול תחת קורת גג אחת.

מאיר רוז בין לאומי: מכירה ישירה ללקוחות פרטיים ועסקיים, בתי חולים וחברות לציוד רפואי, ייעוץ והקמת מרפאות ומכונים פרטיים ברחבי העולם.

וטרינריה: אנו מסייעים בהקמת מרפאות וטרינריות, ע"י ליווי וייעוץ, לכלל המרפאות ובתי  החולים.

מכירת ציוד רפואי לכל סוג מרפאה - מאיר רוז מדיקל

תיקון מכשור רפואי יד שנייה ומכירתו:

היום בכפר הגלובלי העולמי, ניתן לרכוש מגוון רחב של ציוד ומכשור רפואי, השאלה הנשאלת היא: האם הציוד עולה בקנה אחד מול הדרישות של היצרן? האם הציוד נבדק כראוי? חברת מאיר רוז מדיקל, מומחית בתחומה מלווה בטכנאים מהשורה הראשונה וניסיון של 26 שנים בתחום מכשור הרפואי, מסוגלת לספק מענה בצורת תיקון ציוד רפואי לכל לקוח ומציעה גם שירותי ייבוא מקביל של מכשור רפואי לפי דרישת הלקוח.

כאשר לקוח פונה אלינו ומבקש מכשור מסוים שאינו נמצא במלאי, אנו דואגים לאתר את הציוד המבוקש, בין אם בארץ או בחו"ל, מוודאים כי מצבו תקין ומאפשר המשך עבודה במרפאה / חדר הטיפולים ומשווקים אותו עם אחריות מטעמנו לפרק זמן של 3 חודשים.

לאחר שקיבלנו אישור לתקינות ולמצבו הפיזי של המכשיר, אנו מייבאים אותו לארץ, מעבירים אותו בדיקות תקינות קפדניות ואם נדרש תיקון למכשור הרפואי  – מבצעים גם אותו. את המוצר שהזמין, מקבל הלקוח במצב תקין ועובד, יחד עם אחריות ל- 3 חודשים.

אך כאן לא נגמר הקשר שלנו, אנו במאיר רוז ציוד רפואי ושירות בע"מ, דואגים להעניק ללקוחותינו מעגל שלם של שירות בתחום הציוד הרפואי ודואגים כי יקבל הדרכה על הציוד אותו רכש, כמו גם המלצות והוראות טיפול ותחזוקה עתידיות נדרשות.

הציוד הרפואי היוצא מפתח המפעל עומד בתקנים ובסטנדרטים גבוהים ביותר ואנו עומדים לרשות לקוחותינו בכל זמן ובכל נושא.

במאיר רוז עובדים עם מגוון רחב של מוצרים וציוד רפואי כמו למשל ציוד לחדרי ניתוח וחדרי טיפולים, ציוד למעבדות רפואיות, זיווד חדרי טיפול ווטרינריים.

ציוד רפואי לבתי חולים - מאיר רוז מדיקל

אנו משווקים מכשור רפואי כמו מכשירי אולטרסאונד למיניהם, מנורות לחדרי ניתוח, דיאגנוסטיקה, אנדוסקופיה, מכשירי אק"ג, מכונות הרדמה, מיטות ניתוח, רנטגן ועוד רבים אחרים שאנו מקפידים לרכוש מטובי בתי החולים והמרפאות בארץ ובחו"ל ומעבירים לכם אותו, רק לאחר "יישור קו" – בדיקות מקיפות של מיטב הטכנאים בתחום, שדרוג המכשירים במידת האפשר ומתן שירות הדרכה ואחריות ללקוח.

פעילות חברת מאיר רוז מדיקל, הינה ענפה ורחבה ועוסקת בנוסף לשיווק מכשור רפואי, גם בייצוא, קנייה, תיקון, שדרוג והשכרת ציוד רפואי. אנו יודעים לתת מענה היקפי ללקוחותינו הפרטיים והעסקיים וניתן לרכוש את כל הנדרש לכם תחת קורת גג אחת- מציוד ידני למרפאה ועד מכשור וציוד היקפי מלא לזיווד חדר ניתוח, ציוד והקמת מרפאות ייעודיות לוטרינרים, ציוד מעבדות וחדרי טיפול ייחודיים.

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר ולבחור מתוך מגוון המוצרים את הדרוש לכם ולצרכים הספציפיים הנדרשים.